Poznaj VAN24 – wypożyczalnię samochodów dostawczych nr 1

Dzięki Van24 zyskujesz dostęp do samochodów dostawczych dostępnych od ręki w dogodnych lokalizacjach na terenie największych miast Polski. Oferujemy samochody dostawcze na wynajem w najlepszej cenie, z możliwością podstawienia pod wskazane miejsce lub odbiorem osobistym. VAN24 zapewnia również opcjonalnie kierowców, pomoc przy przeprowadzkach lub niestandardowych gabarytowo przedmiotach, wózki widłowe, lawety.

Twoje korzyści z wypożyczalnią aut dostawczych i busów VAN24

VAN24 działa na terenie całego kraju. To wypożyczalnia nr 1 w Warszawie, która oferuje wynajem krótko i długoterminowy samochodów dostawczych. Nie ma znaczenia czy chodzi o wynajem busa na godziny, dni czy okres kilku miesięcy. W każdym przypadku nasza oferta idealnie dopasuje się do potrzeb.

Auta VAN24 są dostępne w dobrym stanie technicznym i posiadają ważne przeglądy techniczne. Oferujemy fachowe wsparcie, podstawienie do klienta, odbiór samochodu z ustalonego miejsca oraz możliwość wynajmu samochodu z kierowcą.

Wypożyczalnia VAN24 to wynajem aut dostawczych zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody dostawcze, samochody ciężarowe, vany, busy, plandeki, brygadówki i inne.

Szanujemy czas naszych klientów dlatego czas na załatwienie formalności związanych z wynajem busa ograniczyliśmy do minimum. Wypożyczenie aut dostawczych nie było nigdy tak proste – u nas zajmuje to jedynie kilka minut.

Przejrzyste warunki współpracy to podstawa naszej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt w celu poznania aktualnych rabatów i promocji.

Kontakt